Провідне видавництво шкільної літератури. Підручники, зошити, хрестоматії, комплексна підготовка до ДПА та ЗНО.

09.07.2011
Відбулася прес-конференція на тему "Підручники для одинадцятого класу: чи встигають видавці до 1 вересня?"

Більше третини найменувань підручників для одинадцятикласників вже видрукувано. Серед них - підручники спеціалізованого видавництва "Освіта" та видавництва "Сиция"

8 липня в інформаційному агентстві "Українські національні новини" відбулася прес-конференція на тему "Підручники для одинадцятого класу: чи встигають видавці до 1 вересня?" за участю директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОНмолодьспорту Олега Єреська, першого заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Святослава Серебрянського та генерального директора Державного спеціалізованого видавництва "Освіта" Олени Жук.

Зокрема, під час конференції Святослав Серебрянський зазначив: "Фінансування на цей рік, а це 120 млн. гривень, надійшло своєчасно і робота над рукописами та макетами теж була проведена своєчасно. Дуже тішить той факт, що ми вже надрукували третину найменувань підручників, якщо порівнювати з минулим роком - це просто грандіозний крок у перед. Адже у минулому році, на цей час, тільки почало надходити фінансування. Ще такого не було, щоб до літа було розпочато друк, а вже наступного тижня почнеться розвезення підручників по областях".

"Ми переконані, що це перший рік за останні десятки, коли до 1-го вересня на всіх шкільних партах одинадцятикласників необхідні підручники будуть>, - сказав директор Департаменту дошкільної та загальної середньої освіти МОНмолодьспорту України Олег Єресько.

За словами Олега Єреська, вже з наступного тижня розпочинається розвезення цих підручників по областях України.

"Основне завдання, яке стоїть перед нами, - це забезпечити доставку підручників до Дня Незалежності України в обласні бази, які безпосередньо передаватимуть ці підручники районним управлінням освіти. А управління освіти вже відповідно передаватимуть підручники навчальним закладам", - зазначив Олег Єресько.

 

Flag Counter