Провідне видавництво шкільної літератури. Підручники, зошити, хрестоматії, комплексна підготовка до ДПА та ЗНО.

15.07.2011
Затверджено тему першого уроку у 2011-2012 навчальному році: "Україна - наш спільний дім"

Затверджено тему першого уроку у 2011-2012 навчальному році: "Україна - наш спільний дім"

24 серпня 2011 року український народ відзначає 20-річчя Дня Незалежності України. На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України та наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України "Про затвердження Плану заходів з відзначення 20-ї річниці незалежності України" Перший урок 2011/2012 навчального року рекомендується присвятити відзначенню цієї знаменної дати в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах України. З цього приводу Міністерство надіслало методичні рекомендації МОНмолодьспорту Автономної республіки Крим, управлінню освіти і науки обласної Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

Головна мета Першого уроку:

  • ознайомити учнів з основними державотворчими подіями становлення незалежної України, основними засадами демократичного та суспільного ладу України, її досягнень за останні роки;
  • закріпити знання про державну символіку (Герб, Прапор, Гімн, Основний Закон України - Конституцію), про такі поняття та категорії, як народ, нація, етнос, держава, громадянин, громадянські права та обов'язки; зміцнення громадянських якостей учнів;
  • сприяти формуванню ціннісного ставлення до держави, суспільства, мови, сім'ї, самого себе, почуття особистої відповідальності за долю своєї держави та українського народу.

Матеріали щодо проведення першого уроку та вступних уроків з української мови та літератури у 5-11 класах читайте у науково-методичному журналі "Методичні діалоги - журнал для вчителів української мови та літератури" (№№ 5-6, 7-8).

 

Flag Counter