Провідне видавництво шкільної літератури. Підручники, зошити, хрестоматії, комплексна підготовка до ДПА та ЗНО.

24.05.2016
20-22 травня 2016 року відбулася XVIІ Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині».

У роботі виставки-форуму взяли участь представники Міністерства культури України, Держкомтелерадіо України, директор Книжкової палати України імені І.Федорова М.І.Сенченко, президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів О.В. Афонін, провідні видавництва України та м. Одеси.

На виставці свою продукцію представили близько 100 вітчизняних видавництв різних форм власності. Вперше у виставці-форумі взяв участь Торговий дім «Освіта-Центр», який представляє такі провідні видавництва України, як «Видавничий дім «Освіта», «Світоч», «Сиция», «Алатон» (Київ) та ін.

Завершилася виставка-форум підбиттям підсумків та урочистою церемонією нагородження переможців конкурсу «Краща книга виставки-форуму 2016». За рішенням журі у номінації «Навчальна книга» видавництво «Освіта» було нагороджено дипломом «За видання довідкових посібників для учнів початкових класів (2015-2016)».

Проведення цього масштабного заходу слугуватиме подальшій розбудові Української держави, розвитку національного книговидання, яке відіграє важливу роль у формуванні самоусвідомлення нації, культури, духовності та водночас є свідченням національно-культурного відродження українського народу.

 

Flag Counter