Провідне видавництво шкільної літератури. Підручники, зошити, хрестоматії, комплексна підготовка до ДПА та ЗНО.

19.05.2018
Шановні освітяни!

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнської Літньої школи «Освітні ініціативи» - 2018, яка відбудеться 4-8 червня 2018 року на базі ОЗСНВК «Академічна гімназія» Скадовської міської ради (берег Чорного моря, м. Скадовськ Херсонської області).

Робота Всеукраїнської Літньої школи буде спрямована на реалізацію Концепції Нової української школи, наступності між початковою та дошкільною ланками освіти. Майстер-класи, тренінги та практичні заняття плануються за двома напрямами: дошкільна та початкова освіта.

Учасники літньої школи безпосередньо поспілкуються з науковцями: авторами Типових освітніх програм і підручників Нової української школи, підручників, фахівцями Microsoft, ознайомляться з методикою використання конструктора LEGO у дошкільній та початковій освіті, візьмуть участь у розробці і обговоренні дослідницьких проектів, квестів, оволодіють методикою роботи в умовах інклюзивної освіти. Загалом заплановано 29 тематичних напрямів від 22 спікерів серед яких науковці, методисти, вчителі практики, сертифіковані тренери.

Підвищення професійної компетентністі учасників підтверджується сертифіката (40 год);

Запрошуємо вас поєднати відпочинок на теплому Чорному морі з новими враженнями від спілкування з колегами, фахівцями у галузі освіти та психології.

Інформаційний лист за посиланням

Для участі необхідно заповнену заявку надіслати
на e-mail: academy.kherson@gmail.com
до 31 травня 2018 року

 

Flag Counter