Провідне видавництво шкільної літератури. Підручники, зошити, хрестоматії, комплексна підготовка до ДПА та ЗНО.

Глазова Олександра Павлівна

Закінчила факультет української мови та літератури Київського державного педагогічного інституту ім. О.М.Горького. 1972-1991 р. працювала вчителем української мови та літератури. З 1991 р. - на посаді доцента Київського міжрегіонального інституту удосконалення вчителів (2002 р. реорганізованого в Київський міський педагогічний університет ім..Б.Д.Грінченка). З 2002 р. обіймала посаду завідувача кафедри методики навчання української мови. З 2007 р. - заступник директора ІППО КМПУ ім.Б.Д.Грінченка (нині - Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка) з науково-методичної роботи. Кандидат педагогічних наук. Тема дисертації -"Перспективність і наступність у формуванні текстотворчих умінь в учнів початкових і 5 класів загальноосвітньої школи". Має звання доцента. Автор понад 200 друкованих праць.

У співавторстві з Ю.Б.Кузнецовим створила підручники "Ріднамова" для 5, 6, 7, 8, 9, 10 класів, що стали переможцями Всеукраїнського конкурсу підручників для 12-річної школи.

Брала участь у розробці концепції Зовнішнього тестування з української мови, 2004-2005 р.р. була експертом з української мови Центру тестових технологій (проект, створений Міжнародним фондом "Відродження", що реалізувався у співпраці з Міністерством освіти і науки України). Співавтор Інформаційних матеріалів для зовнішнього оцінювання з української мови 2004, 2005, 2006, 2007 р.р.

Склала (у співавторстві з Ю.Кузнецовим) програми факультативних курсів "Лексика української мови" (для 7 кл.), "Українська фразеологія" (для 8 кл.), "Основи риторики" (для 10 (11) кл.).

Автор понад 50 навчально-методичних посібників для вчителів та учнів.

Біобібліографічний покажчик.
Член редакційної ради науково-методичного журналу "Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях і колегіумах" видавництва "Педагогічна преса". З 2006 р. - головний редактор газети для вчителів української мови "Методичні діалоги". Принципи газети - полемічність, особистісність, толерантність.

 

Flag Counter