Провідне видавництво шкільної літератури. Підручники, зошити, хрестоматії, комплексна підготовка до ДПА та ЗНО.

«Українська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою» підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів
Автори: Ворон А.А., Солопенко В.А.

Зміст і структура сучасного підручника оптимально відповідає розподілу навчального часу і психологічно-віковим особливостям учнів. Нові теоретичні відомості оформлені у вигляді чітко сформульованого і добре проілюстрованого прикладами основного правила або у формі таблиць і схем.

Система вправ різноманітна. Вправи на переклад із російської мови, що уміщені в кожному параграфі, допоможуть восьмикласникам опанувати мистецтво точно і влучно висловлювати думки. А вправи з ключами реалізують можливість учня самостійно перевірити правильність виконаного завдання. «Правила-підказки» допоможуть з’ясувати складні моменти у вивченні теми.

У навчальному виданні є рубрика «Культура спілкування», яка тісно пов’язана із основним навчальним матеріалом.

Цікаво розроблені уроки розвитку мовлення, у яких уміщені не тільки письмові завдання, а й цікаві вправи, що сприяють РОЗВИТКУ УСНОГО МОВЛЕННЯ (монологічного й діалогічного).

Пізнавальною і важливою для ФОРМУВАННЯ СОЦІОКУЛЬТУРНИХ НАВИЧОК у підручнику з української мови для 8 класу є рубрика «Ми діти твої, Україно!». Це захопливі розповіді про людей, які зробили великий внесок в історію української науки й культури.

У розділі «Додаток» містяться ТЛУМАЧНИЙ І ПЕРЕКЛАДНИЙ СЛОВНИЧКИ, зразки мовних розборів, які стануть у пригоді під час виконання вправ.

Презентація підручника

 

Flag Counter